sms laen
RUS   ESTSMS laen

Sms laen on lühiajaliseks perioodiks mõeldud laenutoode. Sms laen makstakse välja juba ühe päeva jooksul, mingitel juhtudel isegi kuni 10 minuti jooksul. SMS laenu tagasimaksmine toimub graafiku alusel

info@krediidikeskus.ee

 Smslaenud.ee ei väljasta smslaene, ei paku vahendusteenuseid, vaid osutab reklaamteenust!


Tere tulemast portaali www.smslaenud.ee!Tänapäeval vähesed meist saavad endale lubada elada ilma laenukohustusteta. See tähendab, et laenuteenused on saanud meie elu üheks lahutamatuks osaks. Igaühel on selle kohta oma arvamus, kuid kuna Te olete sellele leheküljele sattunud, püüame aidata Teil orienteeruda Eestis pakutavate laenuteenuste hulgas. Vaatame põhjalikult üle sellise kategooria nagu SMS-laenud. Portaalil www.smslaenud.ee Te leiate mitu erinevat kategooriat: SMS Laenud, Autolaenud ja Laenud kinnisvara tagatisel.

SMS Laen ja SMS laenudSMS laen – selle antakse välja ilma tagatiseta. Te ei pea seadma kinnisvara hüpoteeki või andma tagatiseks oma trandspordivahendi. SMS laenul on ka teine nimetus – kiirlaen. See ei tähenda, et SMS laenu ei pea tagastama, kõik sellised laenukohustused on vastutusrikas otsus, mis mõnel juhul vajab ka spetsialisti nõu. SMS laenude intressimäärad on üldjuhul kõrgemad kui teistel laenuliikidel, kuid viimasel ajal ka nende suurus on langenud.

SMS laenud vs AutolaenAntud juhul autolaenu summa ulatus sõltub transpordivahendi hinnast. Mõne auto hind võib olla maksimaalselt mitusada eurot. SMS laenu puhul see ei ole oluline. Kui auto maksumus on näiteks ca 2000 eurot, siis on mõtet kaaluda autolaenu võmalusi. Siin on võimalik saada pikemat perioodi või suurema summa, kuid kaasnevad transpordivahendi ümbervõrmistamisega seotud kulud. Kogu laenuperioodi jooksul Te jääte auto vastutavaks kasutajaks mitte omanikuks.

SMS Laen vs Laen kinnisvara tagatiselKui need laenuviisid omavahel võrrelda, siis sms laenud võidavad lihtsuses ja kiiruses. Ülejäänud tingimused on kindlasti paremad ja laenuvõtjale kasulikumad kinnisvara tagatisel saadud laenu puhul. Loomulikult sellist tüüpi laenu võtmiseks tuleb olla selle omanik või uue kinnisvara ostu puhul peaks laenuvõtjal olema omafinantseerimise summa. Tuletame Teile meelde, et SMS laen on finantskohustus, vajadusel kindlasti konsulteerige spetsialistiga.
x